- LRF2512-R025FW
LRF2512-R025FW
Welwyn / TT Electronics
Surface Mount Chip Resistor, Thick Film, Aec-Q200 Lrf Series, 0.025 Ohm, 2 W, 1%, 200 V Rohs Compliant: Yes
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description