- 971-SLW/14
971-SLW/14
WECO Electrical Connectors Inc.
Pinstrip with Long Support - 14 pole - 5mm Pitch - 300V
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description