- 950-FL-DS/10
950-FL-DS/10
WECO Electrical Connectors Inc.
Connector - Plug-in Screw - Plug - 10 pole - 26-14 AWG - 10A - 300V - 5mm Pitch
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description