- 120-M-211/14
120-M-211/14
WECO Electrical Connectors Inc.
PCB Pin Header - Parallel to PCB - 14 Pole - 5mm Pitch - 10 Amp - 300V
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description