- 110-A-111/11
110-A-111/11
WECO Electrical Connectors Inc.
Plug - Plug-In Screw - 11 pole - 30 to 16 AWG - 8 Amps - 300V - 3.5mm Pitch
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description