Y00896K19000FP0L
Vishay
Metal Foil Resistor - 6.19 kOhms - ±1% Tolerance - 0.6 W - ±5/±10ppm/°C Temperature Coefficient - 0.1% LFR - Radial Package - ...
Description +
Metal Foil Resistor - 6.19 kOhms - ±1% Tolerance - 0.6 W - ±5/±10ppm/°C Temperature Coefficient - 0.1% LFR - Radial Package - Through Hole.