Y0089120K000DM0L
Vishay
Metal Foil Resistor - 120 kOhms - ±0.5% Tolerance - 0.6 W - ±5/±10ppm/°C Temperature Coefficient - 1% LFR - Radial Package - T ...
Description +
Metal Foil Resistor - 120 kOhms - ±0.5% Tolerance - 0.6 W - ±5/±10ppm/°C Temperature Coefficient - 1% LFR - Radial Package - Through Hole.