Y008910K0000DP0L
Vishay
Metal Foil Resistor - 10 kOhms - ±0.5% Tolerance - 0.6 W - ±5/±10ppm/°C Temperature Coefficient - 0.1% LFR - Radial Package - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Metal Foil Resistor - 10 kOhms - ±0.5% Tolerance - 0.6 W - ±5/±10ppm/°C Temperature Coefficient - 0.1% LFR - Radial Package - Through Hole.