RLR20C68R0GMB14
Vishay
Metal Film Resistor - 68 Ohms ±2% - 0.5W - ±100ppm/°C - Failure Rate: 1.0%/1000Hrs - MIL-PRF-39017 - Axial Through Hole - Bulk
Description +