RLR05C5601GMRE5
Vishay
Metal Film Resistor - 5.6 kOhms ±2% - 0.125W - ±100ppm/°C - Failure Rate: 1.0%/1000Hrs - MIL-PRF-39017 - Axial Through Hole - ...
Description +
Metal Film Resistor - 5.6 kOhms ±2% - 0.125W - ±100ppm/°C - Failure Rate: 1.0%/1000Hrs - MIL-PRF-39017 - Axial Through Hole - Tape&Reel