RLR05C38R3FRB14
Vishay
Metal Film Resistor - 38.3 Ohms ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Failure Rate: 0.01%/1000Hrs - MIL-PRF-39017 - Axial Through Hole - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Metal Film Resistor - 38.3 Ohms ±1% - 0.125W - ±100ppm/°C - Failure Rate: 0.01%/1000Hrs - MIL-PRF-39017 - Axial Through Hole - Bulk