M55342M03B30K0RS6
Vishay
Thin Film Chip Resistor - 30 kOhm ±5% - 0.2W - ±300ppm/°C - 1005 - Mil-PRF-55342
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +