IMS05WDEB101K40
Vishay
Inductor - Ferrite Core - 100 µH - ±10% Tolerance - 345 mA - 157 mA Saturation - Shielded - 2.6Ohm Max DCR - Axial Package - T ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Inductor - Ferrite Core - 100 µH - ±10% Tolerance - 345 mA - 157 mA Saturation - Shielded - 2.6Ohm Max DCR - Axial Package - Through Hole.