IHLP2525CZER220M11
Vishay
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Powdered Iron 2.9A 135mOhm DCR 2525 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +