303137U-30K100-QBW
Vishay
Chip Resistor - Metal Foil - 30.1 kOhm - ±0.02% Tolerance - 102V - 300mW - ±0.2 ppm/°C Temperature Coefficient - 2010 Package.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +