303135U-4K5000-QBW
Vishay
Chip Resistor - Metal Foil - 4.5 kOhm - ±0.02% Tolerance - 46V - 150mW - ±0.2 ppm/°C Temperature Coefficient - 1206 Package.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +