M55324K06B27E0R
Vishay / Dale
Res Thin Film 0705 27K Ohm 1% 0.15W ±100ppm/°C 0.01% Molded SMD
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +