CSC10A-01-223G
Vishay / Dale
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 1.25W 100ppm/C BUS 10-Pin SIP Pin Thru-Hole Bag/Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +