The 10A12-P4-I5 is a high-voltage regulated DC-DC converter that supplies a positive 0 to 1000VDC output at 4W from a 12VDC in ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
The 10A12-P4-I5 is a high-voltage regulated DC-DC converter that supplies a positive 0 to 1000VDC output at 4W from a 12VDC input.