- QRW025A0A1
QRW025A0A1
Tyco Power Systems
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 25A 10-Pin Quarter-Brick
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Description
Search Keywords: QRW025A0A1
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Tyco Power Systems
Part No:QRW025A0A1
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8542390000
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1 -
Dimension:58.17 x 37.08 x 8.6 mm