- HM79M-60270LFTR
HM79M-60270LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 27 uH - ±20% Tolerance - 2.4 A - 2.2 A Saturation - Unshielded - 0.110 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 27 uH - ±20% Tolerance - 2.4 A - 2.2 A Saturation - Unshielded - 0.110 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.