- HM79M-60151LFTR
HM79M-60151LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 150 uH - ±20% Tolerance - 1.6 A - 1.3 A Saturation - Unshielded - 0.430 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 150 uH - ±20% Tolerance - 1.6 A - 1.3 A Saturation - Unshielded - 0.430 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.