- HM79M-60102LFTR
HM79M-60102LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 1 mH - ±20% Tolerance - 400 mA - 400 mA Saturation - Unshielded - 3 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB ...
Description
Power Inductor - 1 mH - ±20% Tolerance - 400 mA - 400 mA Saturation - Unshielded - 3 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.