- HM79M-20470LFTR
HM79M-20470LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 47 uH - ±20% Tolerance - 0.9 A - 1 A Saturation - Unshielded - 0.320 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PC ...
Description
Power Inductor - 47 uH - ±20% Tolerance - 0.9 A - 1 A Saturation - Unshielded - 0.320 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.