- HM79M-20330LFTR
HM79M-20330LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 33 uH - ±20% Tolerance - 1.09 A - 1.17 A Saturation - Unshielded - 0.210 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination ...
Description
Power Inductor - 33 uH - ±20% Tolerance - 1.09 A - 1.17 A Saturation - Unshielded - 0.210 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.