- HM79M-20221LFTR
HM79M-20221LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 220 uH - ±20% Tolerance - 350 mA - 370 mA Saturation - Unshielded - 1.3 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 220 uH - ±20% Tolerance - 350 mA - 370 mA Saturation - Unshielded - 1.3 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.