- HM79M-20220LFTR
HM79M-20220LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 22 uH - ±20% Tolerance - 1.14 A - 1.24 A Saturation - Unshielded - 0.170 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination ...
Description
Power Inductor - 22 uH - ±20% Tolerance - 1.14 A - 1.24 A Saturation - Unshielded - 0.170 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.