- HM79M-20181LFTR
HM79M-20181LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 180 uH - ±20% Tolerance - 380 mA - 450 mA Saturation - Unshielded - 1.1 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 180 uH - ±20% Tolerance - 380 mA - 450 mA Saturation - Unshielded - 1.1 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.