- HM79M-20150LFTR
HM79M-20150LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 15 uH - ±20% Tolerance - 1.5 A - 1.3 A Saturation - Unshielded - 0.098 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 15 uH - ±20% Tolerance - 1.5 A - 1.3 A Saturation - Unshielded - 0.098 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.