- HM79M-10681LFTR
HM79M-10681LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 680 uH - ±20% Tolerance - 110 mA - 160 mA Saturation - Unshielded - 14 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 680 uH - ±20% Tolerance - 110 mA - 160 mA Saturation - Unshielded - 14 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.