- HM79M-104R7LFTR
HM79M-104R7LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 4.7 uH - ±20% Tolerance - 2.46 A - 1.82 A Saturation - Unshielded - 94 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - ...
Description
Power Inductor - 4.7 uH - ±20% Tolerance - 2.46 A - 1.82 A Saturation - Unshielded - 94 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.