- HM79M-101R8LFTR
HM79M-101R8LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 1.8 uH - ±20% Tolerance - 3.38 A - 3 A Saturation - Unshielded - 42 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB ...
Description
Power Inductor - 1.8 uH - ±20% Tolerance - 3.38 A - 3 A Saturation - Unshielded - 42 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.