- HM79M-101R5LFTR
HM79M-101R5LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Power Inductor - 1.5 uH - ±20% Tolerance - 4.5 A - 3.5 A Saturation - Unshielded - 22 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PC ...
Description
Power Inductor - 1.5 uH - ±20% Tolerance - 4.5 A - 3.5 A Saturation - Unshielded - 22 mOhms Max DCR - SMD/SMT Termination - PCB Mount.