- HM78D-7551R5MLFTR
HM78D-7551R5MLFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Coupled Inductor - 1.5 uH Parallel / 5.688 uH Series - ±20% - 8.35A Max DC Current - Shielded - 11.5 mOhms Max DCR - SMD/SMT - ...
Description
Coupled Inductor - 1.5 uH Parallel / 5.688 uH Series - ±20% - 8.35A Max DC Current - Shielded - 11.5 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Surface Mount - T&R.