- HM78D-755150MLFTR
HM78D-755150MLFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Coupled Inductor - 15 uH Parallel / 64.36 uH Series - ±20% - 2.48A Max DC Current - Shielded - 63.7 mOhms Max DCR - SMD/SMT - ...
Description
Coupled Inductor - 15 uH Parallel / 64.36 uH Series - ±20% - 2.48A Max DC Current - Shielded - 63.7 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Surface Mount - T&R.