- HM78D-1285R6MLFTR
HM78D-1285R6MLFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Coupled Inductor - 5.6 uH Parallel / 22.4 uH Series - ±20% - 13.4A Max DC Current - Shielded - 23 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Su ...
Description
Coupled Inductor - 5.6 uH Parallel / 22.4 uH Series - ±20% - 13.4A Max DC Current - Shielded - 23 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Surface Mount - T&R.