- HM78D-128391KLFTR
HM78D-128391KLFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Coupled Inductor - 390 uH Parallel / 1.56 mH Series - ±10% - 1.7A Max DC Current - Shielded - 560 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Su ...
Description
Coupled Inductor - 390 uH Parallel / 1.56 mH Series - ±10% - 1.7A Max DC Current - Shielded - 560 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Surface Mount - T&R.