- HM78D-128121KLFTR
HM78D-128121KLFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Coupled Inductor - 120 uH Parallel / 480 uH Series - ±10% - 3.2A Max DC Current - Shielded - 205 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Sur ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Coupled Inductor - 120 uH Parallel / 480 uH Series - ±10% - 3.2A Max DC Current - Shielded - 205 mOhms Max DCR - SMD/SMT - Surface Mount - T&R.