- HM78-60330LFTR13
HM78-60330LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 33uH ±20% - 3A - DCR: 0.065 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description