- HM78-60270LFTR
HM78-60270LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 27uH ±20% - 3.4A - DCR: 0.046 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description