- HM78-60221LFTR13
HM78-60221LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 220uH ±20% - 1.2A - DCR: 0.37 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description