- HM78-60150LFTR13
HM78-60150LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 15uH ±20% - 4.5A - DCR: 0.027 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description