- HM78-60120LFTR13
HM78-60120LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 12uH ±20% - 4.9A - DCR: 0.025 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description