- HM78-60100LFTR13
HM78-60100LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 10uH ±20% - 5.4A - DCR: 0.022 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description