- HM78-50180LFTR
HM78-50180LFTR
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 18uH ±20% - 3A - DCR: 0.034 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description