- HM78-45560LFTR13
HM78-45560LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 56uH ±20% - 1.8A - DCR: 0.19 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description