- HM78-45470LFTR13
HM78-45470LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 47uH ±20% - 1.9A - DCR: 0.15 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description