- HM78-45390LFTR13
HM78-45390LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 39uH ±20% - 2.1A - DCR: 0.132 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description