- HM78-45271LFTR13
HM78-45271LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 270uH ±20% - 0.6A - DCR: 0.876 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description