- HM78-45120LFTR13
HM78-45120LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Shielded SMD Inductors - 12uH ±20% - 4A - DCR: 0.038 Ohms - +125°C - RoHS - 12.5 x 12.5mm - Tape&Reel
Description